Salon optyczny Bytów – dobór okularów i soczewek kontaktowych

Wszystkie zmysły odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Gdy któryś z nich zawodzi, konieczna jest natychmiastowa pomoc specjalisty. Od lat wykonujemy badanie wzroku w miejscowości Bytów. Salon optyczny, który prowadzimy jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykryć każdą nieprawidłowość.

Dzięki rzadkiemu przyrządowi do robienia zdjęć dna oka – Fundus Camera, który zakupiliśmy, możemy przeprowadzać w naszym salonie optycznym podstawową i zaawansowaną kontrolę narządu wzroku. Jest to swego rodzaju aparat fotograficzny do wykonywania zdjęć tęczówki, soczewki, ciała szklistego i siatkówki. Jest używany przez naszych specjalistów do diagnozowania i monitorowania różnych chorób oka, takich jak:

  • cukrzycowe zapalenie siatkówki,
  • zaćma,
  • jaskra itp.

Pozwala na uzyskanie szczegółowych obrazów tylnej części oka, co jest niezwykle przydatne w diagnostyce i planowaniu leczenia.

Z jakich jeszcze usług mogą Państwo skorzystać w naszym salonie optycznym? Jako jedyna placówka z Bytowa mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o dofinansowanie na zakup szkieł korekcyjnych.

Poza badaniami kontrolnymi pomagamy także przy doborze oprawek okularowych do kształtu twarzy, abyście czuli się w nich komfortowo i dobrze wyglądali. Mamy także szeroki wybór szkieł, soczewek i akcesoriów m, które jesteśmy w stanie dopasować do praktycznie każdej wady wzroku.

W naszym salonie optycznym w Bytowie zatrudniamy także optometrystę, dlatego jeśli mają Państwo pytania dotyczące opieki nad swoim wzrokiem, warto się z nim skonsultować.