Oprawki okularowe – Bytów – bogaty wybór dla każdego

Dobór odpowiednich oprawek może znacząco wpłynąć na wygodę noszenia okularów. Pierwszym krokiem jest określenie kształtu twarzy, w czym możemy Państwu pomóc. Prowadzimy profesjonalny salon w mieście Bytów. Oprawki okularowe, które oferujemy zaspokoją nie tylko potrzeby, ale i gusta każdego.

Wyróżniamy kilka głównych kształtów twarzy, takich jak:

  • okrągła,
  • owalna,
  • kwadratowa,
  • sercowa
  • czy trójkątna.

Odpowiednie oprawki okularowe powinny podkreślać Waszą urodę.

Dysponujemy bogatym asortymentem akcesoriów w różnych odcieniach. Oprawki okularowe, które oferujemy mogą być klasyczne, awangardowe, retro, minimalistyczne itp. Jeśli chcą Państwo upewnić się, że będziecie się czuli komfortowo w wybranym modelu, zapraszamy na bezpłatne przymiarki. Nasi optycy z Kościerzyny i Bytowa służą swoją radą.

Kolor oprawek okularowych może również mieć wpływ na ogólny wygląd, dlatego warto wybrać odcień, który pasuje do karnacji, koloru włosów i stylu ubierania się. Wybrane akcesoria nie powinny być zbyt duże ani zbyt małe. W naszym salonie możecie poprosić Państwo także o pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru. Kiedy już wybierzemy wspólnie oprawki okularowe, upewnimy się, czy dobrze przylegają do nosa i uszu, nie ślizgają się ani nie uciskają. W razie konieczności dopasujemy je do Waszych potrzeb.